777 300 423 prodej@acond.cz

O firmě

Meziroční růst 45%

Děkujeme zákazníkům za mimořádnou přízeň v roce 2016, díky níž jsme meziročně navýšili obrat o více než 45%! Nejvíce nových zakázek jsme získali na základě referencí spokojených zákazníků. Tržby poprvé překročily 200 mil. Kč.

ACOND a.s.

Čtyři desetiletí zkušeností v oboru přináší všem zákazníkům vysoce pokročilá technická řešení klimatizace, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Každý detail je promyšlen a zpracován s nejvyššími nároky na spolehlivost, kvalitu a snadný servis.

Firma ACOND nabízí celé kompletní topné a klimatizační systémy, zahrnující kromě podlahového topení i tepelná čerpadla s patentovanou chytrou regulací ACOND Therm, panely pro solární ohřev vody, nerezové akumulační nádoby, bojlery s integrovaným tepelným čerpadlem a široký sortiment klimatizačních zařízení.

Naše vysoce energeticky úsporná technika je šetrná k životnímu prostředí. Již mnoho let úspěšně působíme na českém trhu klimatizace,tepelných čerpadel a topných systémů. Neustálý vývoj, nejlepší komponenty, pečlivá montáž a přísná kontrola jsou zárukou rychle návratné investice do ekonomického klimatizování a vytápění objektů.

Více než 25 000 instalací topných a klimatizačních systémů v ČR. Spolehlivý servis po celé České republice zajišťuje síť obchodně a technicky vyškolených partnerů.

Členství ACOND a. s.

  • Svaz chladicí a klimatizační techniky
  • EU Certified Heat Pump Installer
  • Asociace pro využití tepelných čerpadel
  • Hospodářská komora České republiky