O nás

ACOND® a.s.

Firma ACOND nabízí celé kompletní topné a klimatizační systémy, zahrnující kromě podlahového topení i tepelná čerpadla s patentovanou chytrou regulací ACOND Therm, panely pro solární ohřev vody, nerezové akumulační nádoby, bojlery s integrovaným tepelným čerpadlem a široký sortiment klimatizačních zařízení.

Naše vysoce energeticky úsporná technika je šetrná k životnímu prostředí. Již mnoho let úspěšně působíme na českém trhu klimatizací, tepelných čerpadel a topných systémů. Neustálý vývoj, nejlepší komponenty, pečlivá montáž a přísná kontrola jsou zárukou rychle návratné investice do ekonomického klimatizování a vytápění objektů.

Více než 25 000 instalací topných a klimatizačních systémů v ČR. Spolehlivý servis po celé České republice zajišťuje síť obchodně a technicky vyškolených partnerů.

Odběr novinek

Zadejte svůj email a získávejte zajímavé informace.

40 let zkušeností

v oboru přináší všem zákazníkům vysoce pokročilá technická řešení klimatizace, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Každý detail je promyšlen a zpracován s nejvyššími nároky na spolehlivost, kvalitu a snadný servis.

Jsme členem:
  • Svaz chladicí a klimatizační techniky
  • EU Certified Heat Pump Installer
  • Asociace pro využití tepelných čerpadel
  • Hospodářská komora České republiky